W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  Weź udział w projekcie Chrust PLUS!!! Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona11 / 11Następna stronaOstatnia strona
2022-09-07 16:03
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0

U mnie wifi było standardem, ilość funkcji w porównaniu z OEP jest niesamowita. A aby dowiedzieć się choć 10% z nich trzeba całą instrukcję przewałkować.
Po wifi za wiele zmienić nie mogę włączyć/wyłączyć pompę odpalić funkcję ECO, pozmieniać krzywe grzewcze i ewentualnie zmienić nastawy temperatur.
2022-09-08 12:43
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Ja mam wbudowane WiFi, nawet skonfigurowałem Ale potem wlazłem na stronę, gdzie niby miałbym dostęp do stera, ale trzeba hasło, którego nigdzie nie idzie uzyskać Okazuje się, że dystrybutor/instalator może dodać mój ster, i ew dać mi dostęp. Żenua...
2022-09-08 23:04
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0

łoo panie masz stronę... ja mam aplikację na googla, nie ma opcji zobaczyć informacji co przy sterowniku ale aplikacja jest. Czy to źle OPEp też miał stronę www. gdzie można było zmieniać wszystko czy to dobrze?
No nie bo każdy siadał i mówił że spali 2kg/dobowo mniej jak to się kończyło każdy wie albo komin zaj... albo opał sie kisił.
Tu nie ma większych wyborów im mniejsza temperatura zasilania tym mniejszy rachunek za prąd. Na pompie nikt nie będzie pompował pompy do 55*C albo jak w OEP 60*C tylko oszczędnie. Może nas to czegoś nauczy?
Myślę że nauczyło by nas to czegoś wcześniej gdyby OEP dawał możliwości na 45*C na zasilaniu.
2022-09-09 07:00
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
marcinbb  co Ty porównujesz? Kocioł węglowy do pompy Cieple..? Najpierw piszesz ze ludzie kisili, a w następnym zdaniu że dobrze by było żeby dali się na oep trzymać temp 45*, kocioł do poprawnego i czystego spalania potrzebuje ciągłej pracy na wysokiej temperaturze. 
2022-09-09 09:38
  adkwapniewski Posty: 408 Ostrzeżenie: 0
Z tą najniższą temp zasilania przy pompie to tak nie do końca ... moja jak jest za nisko temp powrotu < 27*C to włącza sobie grzałkę do defrostu ... 
Pierwsza stronaPoprzednia strona11 / 11Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: hapetr1, heniekwi, Rafaho, sujta, wajnercz